HAKKIMIZDA

 

Mesleğe gönül vermiş insanlar olarak, sektördeki yaklaşık 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizin bize kattığı enerjiyi, uzun soluklu bir proje sürecinin sonunda, idealize ettiğimiz “gümrük müşavirlik hizmeti”ni verebilmek amacıyla bir araya getirdik. Teknolojinin yoğun olarak kullanıldığı günümüzde , mesleğimize artı değer olarak , birebir iletişim ile yerinde ve zamanında hizmet veren , daima müşteri odaklı , çözümleyici ve seri bir şekilde sonuca giden bir anlayışla yola koyulduk.

Gümrük müşavirlik hizmetinde genelde yeni trend veya pazarlama kalemi, her ne kadar interaktif gümrükçülük uygulamaları veya otomasyon olarak sunulmuş olsa da hizmet alan bir çok firma, yine de istediğinde veya bir sorunla karşılaştığında , birebir hizmeti veren kişiyle görüşmeyi daha sağlıklı ve güvenilir bir yöntem olarak görmektedir. Yoğun iş ortamlarında müşteri temsilcilerine ulaşmak veya onlardan doğru bilgi almak, sektörde neredeyse imkansız hale gelmiştir. Biz müşterilerimize birebir iletişim ile kaliteli, hızlı, güvenilir, mevzuatı en doğru şekilde yorumlayan ve sorunsuz , yani “butik” gümrükleme hizmeti verebilmek adına yola koyulduk. Butik çalışabilmenin ön koşulunun da mutlu çalışan olduğunun bilinciyle , şirket politikamızın merkezine insanı koyarak pozitif farkındalık yaratacağımıza inanmaktayız.

Şirketimiz dış ticaret kapsamında her türlü ithalat, ihracat, serbest bölge işlemleri, antrepo işlemleri, geçici ithalat ve ihracat, dahilde işleme belgesi ve yatırım teşvik belgesi kapsamındaki işlemler, transit-aktarma işlemleri vb. gibi uzmanlık gerektiren her türlü gümrükleme hizmeti ve mevzuat bilgisi verebilecek kapasite ve yeterlilikteki kadrosuna , 20 yıllık tecrübesini katarak, İstanbul İçerenköy'de sizlere hizmet vermektedir. Gümrüklemenin yanında müşterilerimize lojistik (antrepo , serbest depolama ve nakliye organizasyonu ) hizmetleri anlamında da çözümler sunmaktadır. Teknolojik altyapımız tamamlanmış olup , gümrük işlemlerinin tamamı bilgisayar ortamında gerçekleştirilerek ve EDI (Elektronik Veri Transferi) programıyla elektronik ortamda hizmet sunmaktayız. Böylelikle tüm gümrük idareleri ile On-Line bağlantı sağlanarak, gümrükleme işlemlerinde maksimum hıza ulaşma hedefini gerçekleştirmekteyiz.

Yanınızdayız, çünkü başarı “İletişim”le olur.